ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof 

قیمت : 79000 تومان

برند : خانواده باهوش من

پستی ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof 

قیمت ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof 

برای و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

ماسه جادویی مریخی، محصولی بسیار جالب و منحصربه‌فرد می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید بازی‌های خلاقانه‌ای انجام دهید. این ماسه‌ها خاصیت ضد آب دارند و نه تنها در آب حل نمی‌شوند، حتی خیس هم نمی‌شوند! و وقتی آن‌ها را از آب خارج می‌کنید، مثل حالت اولشان خشک باقی می‌مانند. این قابلیت ماسه‌ها باعث می‌شود وقتی حجم زیادی از ماسه‌ها داخل آب فرو رود، توده ماسه‌ها خاصیت خمیری شکل و شکل‌پذیری به خود بگیرند و به این ترتیب کودکان می‌توانند با استفاده از این ماسه‌ها، تعداد بی‌شمار شکل و طرح در آب درست کنند بدون اینکهماسه‌هایشان خیس و غیرقابل استفاده شود! برای بازی با این ماسه‌ها نیاز به فضای خاصی ندارید، کودکان می‌توانند داخل یک تنگ متوسط یا کوچک و یا حتی جعبه پلاستیکی و شفاف خود محصول، به بازی و شکل سازی بپردازند!در هـر بـسـتـه از ایـن محصول چـهـار عدد قوطی ماسه جادویی 100 گرمی در رنگ‌های صورتی، زرد، آبی و سبز قرار گرفته است. بازی کودکان با این محصول، سبب تقویت مهارت‌های زیر می‌شود:- خلاقیت- ذوق هنری- ساختنی- دست ورزی- اعتماد به نفسنکته: در هر بار بازی، نباید ماسه‌ها را بیش از حدود یک ساعت در آب نگه دارید، چرا که اگر بیش از این مقدار در هر بار بازی آن را نگه دارید، به مرور زمان ماسه ها خاصیت ضد آب خود را از دست می‌دهند.

ماسه جادویی مریخی، محصولی بسیار جالب و منحصربه‌فرد می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید بازی‌های خلاقانه‌ای انجام دهید. این ماسه‌ها خاصیت ضد آب دارند و نه تنها در آب حل نمی‌شوند، حتی خیس هم نمی‌شوند! و وقتی آن‌ها را از آب خارج می‌کنید، مثل حالت اولشان خشک باقی می‌مانند. این قابلیت ماسه‌ها باعث می‌شود وقتی حجم زیادی از ماسه‌ها داخل آب فرو رود، توده ماسه‌ها خاصیت خمیری شکل و شکل‌پذیری به خود بگیرند و به این ترتیب کودکان می‌توانند با استفاده از این ماسه‌ها، تعداد بی‌شمار شکل و طرح در آب درست کنند بدون اینکهماسه‌هایشان خیس و غیرقابل استفاده شود! برای بازی با این ماسه‌ها نیاز به فضای خاصی ندارید، کودکان می‌توانند داخل یک تنگ متوسط یا کوچک و یا حتی جعبه پلاستیکی و شفاف خود محصول، به بازی و شکل سازی بپردازند!در هـر بـسـتـه از ایـن محصول چـهـار عدد قوطی ماسه جادویی 100 گرمی در رنگ‌های صورتی، زرد، آبی و سبز قرار گرفته است. بازی کودکان با این محصول، سبب تقویت مهارت‌های زیر می‌شود:- خلاقیت- ذوق هنری- ساختنی- دست ورزی- اعتماد به نفسنکته: در هر بار بازی، نباید ماسه‌ها را بیش از حدود یک ساعت در آب نگه دارید، چرا که اگر بیش از این مقدار در هر بار بازی آن را نگه دارید، به مرور زمان ماسه ها خاصیت ضد آب خود را از دست می‌دهند.

تصاویر بیشتر

ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof ارزان , ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof با قیمت ارزان , پستی ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof, ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof با قیمت 79000 , ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof فقط 79000 , خانواده باهوش من ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof , kharid online ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof , kharid ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof arzan , qeymat ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof , ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof , تخفیف برای ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof , تخفیف ویژه ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof , ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof با تخفیف ویژه , ویژه ساختنی شن جادویی خانواده باهوش من مدل Mars Waterproof

هر چی که بخوای جادویی ,ساختنی ,باهوش ,خانواده ,mars ,waterproof ,خانواده باهوش ,جادویی خانواده ,mars waterproof , ساختنی ,کلیک نمایید ,جادویی خانواده باهوش ,ایـن محصول چ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رزینت کلنیک دندانپزشکی|امپلنت|ونیر|ارتودنسی دندان|دندان پزشکی کودکان playvpla shop ÁßÁŔ ĔĤŤĤÁĎŦÚČĶĔŔŔÁVÁŃĨ قالب وردپرس اخبار املاک